شرط کلی در «البرزجو»:

تمام فعالیتهای کاربر در «البرزجو» می بایست مطابق با شرع مقدس اسلام، قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط و تعهدات ذکرشده توسط «البرزجو» باشد. لازم به ذکر است که شرایط و تعهدات ذکرشده توسط «البرزجو» در آینده امکان تغییرات را داشته و کاربر طبق اطلاع رسانی هایی که در «البرزجو» انجام می پذیرد، ملزم به مطالعه و رعایتِ شرایط و تعهدات جدید خواهد بود.

لذا در صورت هرگونه سوءاستفاده یا ارتکاب تخلف از این شرط کلی، «البرزجو» می تواند ارائه خدمات خود به کاربر و فعالیت او را محدود، حذف و یا منوط به پرداخت جریمه کرده و اقدامات قانونی لازم را در صورت نیاز پیگیری نماید.

 

تعهدات «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش کاسب امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش پیک امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش بازار امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش متخصصین و مراکز خدمات امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش نیاز امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش ایده امینِ «البرزجو»:

 

تعهدات کاربر در بخش یار امینِ «البرزجو»:

 

سیاست های حریم خصوصی «البرزجو»:

اطلاعات هویتی کاربران در اختیار و استفاده «البرزجو» و تشکیلات مسجدمحور «صفّ» و به منظور ترویج معروفات و مقابله با منکرات، ارائه خدمات و ارتباط با آنها خواهد بود. در صورتی که کاربری درخواست حذف از «البرزجو» داشته باشد، می تواند از طریق بخش پشتیبانی «البرزجو» اعلام نماید.

 

در پایان ذکر چند نکته ضروریست:

1.«البرزجو» صرفاً یک میزخدمت جهادی و جستجوگر مردمی است که بدون دریافت هیچ کارمزدی از کاربران تلاش دارد در رفع نیازها و مشکلات عموم مردم در حدّ امکان خود مشارکت کند. با این توضیح، معطل ماندن و درگیرشدن در مشکلات حقوقی و قضایی و دیگر حواشی او را از اهدافش باز می دارد لذا «البرزجو» اعلام می دارد که هیچگونه تعهّد و مسئولیتی نسبت به مشکلاتی که طبیعتاً محتمل است بین کاربران، فروشندگان محصولات و مشتریان، ارائه کنندگان خدمات و دریافت کنندگان خدمات و… رخ دهد، نداشته و صرفاً تلاش دارد در حدّ امکان، ظرفیت های عمومی و مردمی را طبق شرایط اعلامی خود، به مردم معرفی و در اختیار آن ها قرار دهد، بنابراین کاربران خود می بایست دقت های لازم را نسبت به مشکلات احتمالی مبذول نمایند.

البته لازم به ذکر است «البرزجو» با دریافت گزارشات کاربران و نظارتهای عمومی تشکیلات مسجدمحور امر به معروف و نهی از منکر «صفّ» سعی دارد که طبق شرایط اعلامی خود بتواند در حدّ امکان جلوی سوءاستفاده ها را گرفته و فضایی امن، پاک و مورد رضایتی را برای کاربران فراهم نماید، ان شاءالله.

2.محل اصلی تأمین هزینه های مالی «البرزجو» از کمک های مردمی و حمایت های کاربران خود همچون کاسبان امین و… می باشد که خالصانه و از روی اختیار و علاقه، برای پیشبرد اهداف جهادی «البرزجو»، انفاق فرهنگی می نمایند. لذا از تمامی کاربران درخواست می گردد در حدّ امکان نسبت به حمایت های مادی و معنوی از این طرح جهادی و مشارکت در تأمین هزینه های مالی «البرزجو» که از طریق پلتفرم البرزجو به طور مستمر اطلاع رسانی میگردد، اهتمام ویژه داشته باشند.

 

امید است خداوند متعال همه ما را در انجام تکالیف و آن چه رضایت ولیّ اوست، هدایت و نصرت فرموده و مردم عزیز ایران اسلامی را رهروِ راهِ پربهجت شهیدان و امام شهیدان(ره) قرار دهد.

 

با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و السلام علی من اتبع الهدی